Descárgalo

Identificate

Nombre:

Contraseña:

Recordar¿Recuperar la contraseña?

Regístrese

Usuarios revisando este tema :   1 Invitados:

stronaź tytuły artykułów
Principiante
Registrado:
3/10/2016 18:57
Grupo:
Usuarios Registrados
Mensajes: 1
Nivel : 1
HP : 0 / 0
MP : 0 / 0
EXP : 0
Ausente
pomoc w pisaniu pracy licencjackiej W jaki sposób dziecko uczy się i pielęgnacja są częściami homeschooling, ewidencjonowanie zbyt odgrywa częścią. Prowadzenie dokumentacji jest niezbędna, aby ocenić skuteczność dziecka i tym samym poprawę na tematy, on lub ona nie jest pewna. Wiele państw prosi o zapisy dla dzieci uczących się poprzez homeschooling. Pisanie raportu w homeschooling jest z pewnością wyzwaniem praca jako nauka jest różnorodny.

Nie zaczynaj napisać raport z samymi zasadami i przepisami państwa, w którym żyjesz. Pamiętać, że sposób, w którym prowadzi rejestry, a także dokumenty potwierdzające będzie również szczegółowo ci na jak dziecko zrozumiał dana koncepcja lub tematu. Śledzenie kamieni milowych w nauce pomogą Ci określić, czy wybrano właściwą metodę homeschooling lub nie wymaga polerowania.

Spójrzmy na różne metody ewidencji, które są następnie w homeschooling.

1. Journal: Czasopisma mogą być albo utrzymywane przez rodzica, który uczy dziecko lub dziecka samego. Powinno to szczegóły dotyczące tematów i zagadnień dotychczas nauczyłeś i eksperymentów wykonanych. Można również nagrać kilka niezapomnianych chwil i wydarzeń, które miały miejsce w trakcie zajęć.

2. Codzienne Planowanie: Masz książkę planowania i szkicu plany na to, co dzieje się uczyć i jak to ma być zrobione w nadchodzącym tygodniu. Czy to podczas samego weekendu. Sprawdź, czy wzięto pod uwagę wszystkie zagadnienia i przedmiotów, które ma być pokryte. Opuścić obszar do zapisywania rzeczy jak wycieczki, wizyty edukacyjnej, odwiedzając biblioteki itp Skomentuj ten co kwartał i napisać krótkie streszczenie o tym, co ma być zrobione w ciągu danego kwartału.

3. Portfele: zbierać materiały, które uczynią dumę dzieci jak rzeczy on lub ona osiągnąć lub zrobić. Można utrzymywać portfel dla każdego przedmiotu. Powiedz na przykład, idziesz do zarządzania portfelem malowania; może mieć obrazy czy rzemieślniczych, które są najlepsze w danym kwartale. W podobny sposób można zarządzać portfel dla każdego przedmiotu i obejmuje matematyki, nauki, języka, nauki społeczne, itd Metoda ta jest uważana za najlepszą, jak dzieci mają większą kontrolę nad portfelem i uzyskać poczucie szczęścia, gdy patrzą z własnej pracy.

Nie są to jedyne metody, dzięki którym można prowadzić rejestry w homeschooling.

Enviado el: 3/10/2016 18:58
Transferir el mensaje a otras aplicaciones Transferir a